V sekcii dámska móda si vyberiete zo širokej ponuky rôznych druhov kvalitného a trendy oblečenia. Kostými, blejzre, tuniky, plavky, šaty, nohavice, sukne, tričká, topy, obuv, šperky a ďalšie doplnky na vás čakajú v našom internetovom obchode. Máte svoju obľúbenú značku? U nás ju určite nájdete. Exkluzívne a známe značky ako napr. Espirt, Levis, Mustang, či Tom Tailor ponúkame za výhodné ceny a vo všetkých veľkostiach, podobne ako ďalšie druhy oblečenia.

S blížiacim sa letom sme pre vás pripravili novú kolekciu plaviek, ktorá sa riadi najnovšími trendmi zo svetových prehliadkových mól. U nás si môžete vybrať z jednodielnych, či dvojdielnych plaviek so zaujímavými vzormi, ktoré presne vyzdvihnú vaše prednosti a zakryjú menšie nedokonalosti postavy. K tomu si nezabudnite pozrieť nové plážové oblečenie, s ktorým určite upútate pozornosť.

Navyše máme pre vás pohodlné a priedušné šaty, sukne či tuniky na krásne teplé letné dni. Ak by sa trochu ochladilo, nechajte sa inšpirovať kolekciu pulóvrov, búnd a kabátov, ktoré vás uchránia pred chladom a zároveň v nich budete vyzerať doslova ako z katalógu. K tomu postačí doladiť vhodnú obuv, zbaliť sa do novej tašky a môžete vyraziť na dovolenku.X

Dostupnosť

Dostupné Neskoršie dostupné Vypredané
X

Ďakujeme Vám za hodnotenie!

Nasledujúci text bol zaznamenaný:Súhlasíte s tým, aby krstné meno bolo publikované pri hodnotení.


Vaše hodnotenie:


Vaše hodnotenie je prijaté v našom systéme, po spracovaní bude zverejnené na našich stránkach do 72 hodín od odoslania.